Wydarzenia

Udział Trzuskawica S.A. w 13 Międzynarodowej Konferencji Electromachining EM2018

Trzuskawica S.A. wzięła udział w 13 Międzynarodowej Konferencji Electromachining EM2018 organizowanej w dniach 9–11.05.2018 r. w Bydgoszczy.

Konferencja odbywa się cyklicznie co trzy lata. W gronie naukowców oraz przedstawicieli przemysłu z różnych krajów poruszane są problemy techniczne związane z obróbką materiałów oraz różnorodnymi nowoczesnymi technologiami dla doskonalenia materiałów inżynierskich dla przemysłu.

Kontynuując współpracę firmy Trzuskawica S.A. z Politechniką Świętokrzyską wygłoszono dwa wspólne referaty: „Właściwości powłok diamentopodobnych domieszkowanych krzemem” oraz „Wpływ nietoksycznego chłodziwa na powłoki diamentopodobne”. Pierwszy z referatów został wygłoszony przez Pracownika Trzuskawica S.A. – Krystiana Milewskiego, który m.in. zajmuje się doskonaleniem rozwiązań technicznych dla przemysłu. Obydwa referaty związane są z propozycjami rozwoju nowoczesnych powłok diamentopodobnych na materiały inżynierskie stosowane w przemyśle wapienniczym oraz na narzędzia skrawające do obróbki detali.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.