Wydarzenia

VI bieg charytatywny Piątka dla Bartka

Tegoroczna edycja charytatywnego biegu na 5 km, „Piątka dla Bartka” organizowana 13 maja 2018 roku, odbyła się z naszym udziałem. Spółkę Trzuskawica reprezentowali wytrwale jej pracownicy: Ewelina Miłocha, Michał Buras oraz Wojciech Różański.

„Piątka dla Bartka” to wyjątkowy bieg. Najważniejsza jest przede wszystkim obecność, wyjątkowa atmosfera i pomoc udzielona Bartkowi. Chłopiec ten, któremu uśmiech nie znika z twarzy, ma 7 lat. Urodził się bez lewej stopy. Jego rodzice – Karolina i Damian wspólnie postanowili dołożyć wszelkich starań, aby Bartek mógł biegać. Tak powstała akcja „Biegnę, żeby Bartek mógł biegać”. Z roku na rok dystans biegu charytatywnego się wydłużał, tak samo jak liczba osób biegnących w koszulkach z hasłem przewodnim akcji. Wielka Bartkowa Rodzina liczy już ponad 1000 osób. Wszyscy, którzy promują akcję, przyczyniają się do tego by pomóc chłopcu, który potrzebuje pieniędzy na zakup bardzo drogich protez. Niestety, należy je wymieniać bardzo często, gdyż Bartek rośnie jak na drożdżach. Dzięki wsparciu tak licznej grupy, powoli się to udaje.

Środki uzyskane z organizacji biegu „Piątka dla Bartka” zostaną przeznaczone na protezy i rehabilitację Bartka Orzechowskiego.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.