Wydarzenia

Wizyta studentów II roku Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska Uniwersytetu Warszawskiego

W ramach Polityki Zaangażowania Społecznego dnia 26 maja 2015 roku Zakład Sitkówka TRZUSKAWICA S.A. odwiedzili studenci II roku Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska Uniwersytetu Warszawskiego wraz z wykładowcami Wydziału Geologii UW: dr Pauliną Leonowicz i dr Marcinem Stępniem. Wizyta ta realizowana była w ramach ćwiczeń terenowych dla studentów MSOŚ UW pt.: „Zintegrowane obserwacje i pomiary środowiska przyrodniczego w Górach Świętokrzyskich”.

Studentom została przedstawiona historia Zakładu jak również 50-letnia tradycja i doświadczenie w wydobywaniu i przetwarzaniu kamienia wapiennego w Zakładzie Sitkówka oraz problematyka związana z ochroną środowiska. Studenci podczas wizyty w Zakładzie odwiedzili wyrobisko górnicze „Trzuskawica”, mieli możliwość obserwacji kruszenia kamienia w zakładzie produkcyjnym Trzuskawica oraz poznali technologię wypału wapna.

Dokumentacja fotograficzna z wizyty:

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.