Wydarzenia

Wykłady Eksperckie na AGH w Krakowie

W ramach podpisanej umowy ramowej o współpracy pomiędzy AGH a CRH Polska, w maju 2017 roku, na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie przedstawiciele naszych spółek wygłosili dwa eksperckie wykłady dla studentów.

W dniu 23 maja 2017 r. na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH wygłoszony został wykład przez pana Adama Kaczmarka, Dyrektora ds. Operacyjnych spółki Trzuskawica S.A. Tematem wykładu była technologia i zastosowanie wapna. Natomiast 31 maja na Wydziale Górnictwa i Geoinżynierii AGH wygłoszony został wykład ekspercki przez Krzysztofa Mączkę, Dyrektora ds. Wydobycia i Przetwórstwa Kruszyw, Trzuskawica S.A. pt. „Ciekawostki i zawiłości organizacji i realizacji procesu rekultywacji terenów poeksploatacyjnych oraz likwidacji odkrywkowych zakładów górniczych”.

Po obu wykładach odbyła się krótka dyskusja ze studentami na temat możliwości odbycia praktyk zawodowych oraz realizacji prac dyplomowych inżynierskich i magisterskich w firmach Trzuskawica S.A. oraz w grupie CRH. Najbardziej aktywni studenci otrzymali od prowadzących upominki firmowe.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.