Wydarzenia

XXIV Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

Od 8 do 10 maja w Targach Kielce odbyła się kolejna edycja XXIV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska wraz z towarzyszącymi Międzynarodowymi Targami Maszyn Budowlanych i Pojazdów.

W tym roku wydarzenie objęła honorowym patronatem Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Główny Inspektor Pracy. Autostradę wpierają również najważniejsze jednostki badawcze i stowarzyszenia w naszym kraju. Podobnie jak w latach minionych Trzuskawica S.A. zaprezentowała ofertę swoich produktów skierowanych do branży budownictwa drogowego. Jak co roku dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzyć komfortowe warunki oraz atmosferę sprzyjającą rzeczowym dyskusjom z naszymi Klientami.

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż zostaliśmy wyróżnieni nagrodą za aranżację stoiska Targów Autostrada Polska 2018. Ogromną radość sprawiła nam wizyta wielu ważnych osobistości oraz gości, dla których możliwość wspólnego spotkania się w czasie swoistego branżowego święta jakim są Targi Autostrada Polska jest dodatkową okazją do zacieśnienia naszych relacji.

Z nadzieją na spotkanie za rok, Zarząd i pracownicy działu sprzedaży, Trzuskawica S.A.

Tagi

Korzystając ze tej strony internetowej, bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej polityce prywatności

Twoja przeglądarka (Internet Explorer) jest nieaktualna

Strona może nie wyświetlać się poprawnie.

Pobierz jedną z poniższych, aktualnych, darmowych przeglądarek:

Microsoft Edge Icon
Edge
Microsoft
pobierz
Google Chrome Icon
Chrome
Google
pobierz
Opera Icon
Opera
Opera Software
pobierz
Mozilla Firefox Icon
Firefox
Mozilla Foundation
pobierz

Większe bezpieczeństwo, szybkość i wygoda.

Plik pobierany jest z oficjalnej strony sprzedawcy.